E-POSTAareatemizlik@gmail.com
TELEFON0505 708 77 65
BU SİTE TREND HİZMET ÜYESİDİR. ÜCRETSİZ TEKLİF AL

HAKKIMIZDA

Area Temizlik yaşam alanlarının hijyen koşullarını sağlaması konusunda profesyonel çözümler ortaya koymak amacıyla kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne kadar geçen süre içerisinde yüzde yüz müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen firmamız; uluslararası kalite standartlarında bir temizlik hizmetini sunmaktadır. Apartman temizliği, ofis temizliği, merdiven temizliği ve koltuk yıkama gibi alanlarda faaliyet yürüten firmamız her zaman profesyonel çalışmalara imzasını atmaktadır. En yeni teknolojik donanımları etkili bir düzeyde kullanma kabiliyetine sahip olan Area Temizlik, profesyonel çözümler üretmek noktasında etkili bir hizmetin merkezinde yer almaktadır.

Hem bireysel hem de kurumsal firmalara temizlik hizmeti sunan firmamız; uygun fiyatlı bir temizlik hizmetinin adresi konumunda yer almaktadır. Temizlik hizmetlerinin sorunsuz bir düzeyde sunulması noktasında etkili bir çalışmanın merkezinde yer alan firmamız, kurumsal yapısıyla nitelikli çözümleri sizlerle buluşturmaktadır. Geniş kapsamlı bir çalışma alanına sahip olan firmamız, temizlik ihtiyacının karşılanması noktasında etkili çözümlerin de adresi konumundadır. %100 müşteri memnuniyetinin oluşması noktasında geniş kapsamlı bir hizmetin merkezinde yer alan Area Temizlik; tertemiz yaşam alanlarının oluşmasında nitelikli çözümlerin merkezinde yer almaktadır.

Müşteri odaklı bir çalışma disiplinine sahip olan firmamız; yaşam alanlarının çok daha sağlıklı ortamlar olması noktasında nitelikli çalışmalara imzasını atmaktadır. Öncelikli olarak temizlik ihtiyacının niteliğini belirleyen firmamız; profesyonel çözümler sunmak noktasında her zaman iddialı bir çalışmanın merkezinde yer almaktadır. Alanında uzman olan personel yapısı sayesinde her zaman nitelik düzeyi yüksek olan işlere imzasını atan firmamız; sonuç odaklı bir çalışmanın da merkezinde yer almaktadır. Her zaman hızlı, güvenli ve kaliteli bir temizlik hizmetini sunabilme kabiliyetine sahip olan firmamız; uluslararası kalite standartlarına sahip bir hizmeti anlayışını benimsemektedir.

Vizyonumuz

Area Temizlik her zaman yenilikçi bir çalışma vizyonuna sahip bir firma olma amacındadır. Bu amaç doğrultusunda vizyon oluşturan firmamız; her zaman yüzde yüz müşteri memnuniyetini oluşturmak noktasında profesyonel çözümler ortaya koyar!

Misyonumuz

Hijyen koşullarının sağlandığı yaşam alanlarının oluşmasına katkı sunmayı kendisine misyon edinen firmamız; çok daha konforlu yaşam alanlarının oluşmasına katkı sunmaktadır. Böylece temizlik sektöründe öncü olmayı hedefleyen firmamız, her zaman çözüm odaklı bir hizmetin merkezinde yer almaktadır.